raise-site-talent-to-a-better-rank.jpg

کسب نتایج بهتر در موتور های جستجو مخصوصا کسب رتبه در گوگل و افزایش فروش و بازدید سایت بدون سئو سایت آسان نیست؛ اما ناشدنی هم نیست. عدم آگاهی بسیاری از افراد غیر متخصص و ارائه مقالاتی در این زمینه باعث شده این بخش از طراحی و معرفی سایت را کاری بس دشوار بدانیم و احساس کنیم که بدون هزینه نمی‌توانیم به جایی برسیم و رتبه ای برای سایت کسب کنیم.

چند وقت قبل یکی از مشتریانی را داشتیم که با وجود داشتن اطلاعات خوبی در زمینه سئو و در عین اطلاع و آگاهی داشتن از خطرات کپی مطالب سایت های دیگر، اقدام به کپی از سایتهای دیگر نموده بودند.در مقابل مشتری دیگری را داشتیم که بدون هیچ تخصصی در زمینه سئو سایت، بیشترین سعی خود را بر ارائه مطالب و محتوای قوی گذاشته بود. نمودار سایت اول نسان می‌داد سایت به سختی نفس می‌کشد و در حال خروج از نتایج گوگل است. اما سایت اول با وجود عدم رعایت بسیاری از نکات سئو، در حال افزایش رتبه بود که بعدا با انجام امور سئو روند پیشرفت سایت بیشتر هم شد.

هدف از مطلب عنوان شده این بود که بگوییم سئو کار سختی نیست. همان مدت زمانی را که سایت اول صرف کپی مطالب سایت های دیگر کرده بودند اگر صرف نوشتن تعداد کمی مطلب بهینه کرده بودند رتبه و جایگاه بسیار خوبی داشتند.